گزارش تصویری اولین کافه خلاقیت

در سومین روز از بهمن ماه هزار و سیصد و ۹۷  اولین کافه خلاقیت به میزبانی کافه ستاره تهران برگزار شد.

شروع سمینار تک تک شرکت کنندگان خودشان را معرفی کردند و در یک جمله گفتند که خلاقانه ترین کاری که انجام دادند جه بود که آقای کرمانی که جزو انجمن مخترعین اصفهان بود،نکات جالبی را مطرح کردند از جمله اینکه بیش از 100 مراسم ازدواج و جشن دانشجویی را برگزار کردند که هر کدام به شیوه متفاوت بوده حتی روی آب و زیر ماشین هم ایشان عروسی برگزار کردند.

نکته جالب اینکه شرکت کنندگان عزیز این دورهمی از قشرهای مختلف بودند ازجمله:معلم،آرایشگر،کارمند داروخانه،مدرس،مدیر،گرافیست،ورزشکار حرفه ای و…

در قسمت دوم برنامه یک میهمان ویژه داشتیم اما غیر حضوری،ایشان آقای حمید وجکانی مدرس تندخوانی و پرورش مغز هستد که در یک کلیپ اختصاصی که ویژه این دورهمی ضبط شده بود  در مورد خلاقیت و مغز صحبت های جالبی انجام دادند. 

در قسمت سوم دورهمی سعید بهزادی موسس آکادمی خلاقیت یک ارائه 15 دقیقه ای جذاب در مورد محرک های مغزی و خلاقیت گفتند که با استقبال خوب شرکت کنندگان رو به رو شد.

کافه خلاقیت
کافه خلاقیت

در قسمت چهارم دورهمی،دوستان با فکرشان طوفان به پا کردند،به چند گروه تقسیم شدند و در مورد یک مسئله در 10 دقیقه ایده پردازی کردند و تقریبا 100 ایده توسط دوستان ارائه شد و یک گروه به عنوان برنده انتخاب  شد

دوباره یک میهمان خاص و غیر حضوری،محمد پیام بهرام پور موسس بیشتر از یک نفر نیز در یک کلیپ اختصاصی در مورد خلاقیت صحبت های جذابی ارائه دادند

محمد پیام بهرام پور
محمد پیام بهرام پور

نوبتی هم که باشه نوبت به چالشدونی بود،با رای گیری دوستان یک نفر روی صندلی داغ کافه خلاقیت نشست و به 12 سوال جذاب و چالشی پاسخ داد که خیلی برای عزیزان جذاب بود.

همچنین یک میهمان ویژه و کوچکترین شرکت کننده این کافه به نام محمد هادی داشتیم که کمی از خلاقیت هاش برای ما گفت.

کافه خلاقیت
کافه خلاقیت

در قسمت پایانی سعید بهزادی  جلد دوم کتاب قهرمان بزدل را رونمایی کرد و همه عزیزان به عنوان یادگاری روی ماکت کتاب امضا کردند و  همچنین به عنوان هدیه یک پکیج دانلودی خدمت عزیزان ارائه شد.

کتاب قهرمان بزدل

 

اگر قصد خرید  کتاب قهرمان بزدل را دارید می توانید از با کلیک روی عکس زیر  جلد دوم این کتاب  را سفارش بدهید و جلد اول را نیز هدیه بگیرید.

کتاب قهرمان بزدل
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید