به مکتب لی ین هو خوش اومدی!

میدونی ” لی ین هو” یعنی چه؟ اگر فکر می کنید اسم یک نفر است اشتباه می کنید،این فرد نه یک سیاستمدار هست نه یک دانشمند؛اصلا فرد نیست یک گیاه است.
همه ما انتظار داریم شرایط مهیا باشه،همه چی رو به راه باشه و انوقت شروع کنیم،میخوام بهتون بگم که هیچوقت شرایط به وجود نمیاد،شما باید خود شرایط باشی و اون رو به وجود بیاری.

در پرنده بودن خویش بکوشیم،تو جاده ای که هیچ اتوبوسی نمیاد منتظر ماشین نباشیم.

اون گیاهی که اسمش رو اول مطلب گفتم یادتونه؟به چینی میشه لی ین هو،ژاپنی ها بهش میگن رنگه،ما ایرونی ها هم بهش میگیم نیلوفر(که انواع رنگ ها داره)
حالا این نیلوفر به نیلوفر مرداب هم معروفه! یعنی این نیلوفر در مرداب گُل می دهد!
با اینکه میدونه اوضاع درهم و دلار خوب نیست،با اینکه میدونه حتی قدرت بینایی نداره،با اینکه میدونه روی ویلچر نشسته، با اینکه میدونه تو لنج زار ترین آب ها هست،اما گلیم خودشو از این لنج زار بیرون میکشه، و

 ثابت میکنه در بدترین شرایط میشه لبخند زد،میشه گل بود،میشه شکوفه داد،میشه نماد عشق و جاودانگی بود!

وقتی به این نیلوفر نگاه میکنی که تو چه شرایطی رشد کرده،فکر میکنی اون لنج زار باعث شکوفا شدن گل شده اما سخت در اشتباهی،این نیلوفر بود که تصمیم گرفت برای زنده موندن دست و پا بزنه،تازه اونم به شکل قلب در بیاد،

 و بگه افتادن در گل و لای ننگ نیست اونجا ماندن ننگ است، چه چیزی قشنگ تر از این؟

نیلوفر نشون میده میشه بابات معتاد باشه تو یک نویسنده معروف!
نیلوفر نشون میده میشه دلار 15 هزار تومان باشه،تو ماهی 15 میلیون درآمد داشته باشی
نیلوفر نشون میده میشه،وقتی همه میگن پول تو جیب مردم نیست، 3 هزار نفر رو در روز جمعه صبح یه جا جمع کنی اونم برا آموزش!
نیلوفر نشون میده تو که الان داری این متنو میخونی میتونی همچنان غر بزنی که مملکت رو به نابودیه یا اینکه پاشی از دل مرداب نشون بدی نیلوفر بودن فقط یک اسم نیست یک مکتبه! به مکتب نیلوفرهای مرداب خوش اومدید!
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید