راز رشد ژان بقوسیان،پشت صحنه مدیر سبز که اصلا نمی دانستی!/12 نکته مدیر سبزی در مورد ژان

ژان بقوسیان دهه چهارم زندگی خودش را سپری می کند،او در سال 1355 در مجیدیه تهران به دنیا آمد.  بقوسیان فوق لیسانسش را از دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی در رشته الکترونیک گرفته،امروزمیخواهیم در مورد فردی صحبت کنیم که  وقتی که 12 سال داشت و همراه پدرش میدان انقلاب می رفت و هرکتابی که می خواست را می خرید و حالا  اینقدر محبوب شده که بیش از 30 جلد کتاب نوشته و ترجمه کرده و هزاران هوادار دارد. در این نوشته می خواهیم راز رشد و محبوبیت ژان بقوسیان موسس مدیر سبز را بررسی کنیم.

 

1.برند شخصی یا سازمانی؟

من به ظاهر فکر میکردم که برند شخصی آقای بقوسیان قوی تر و پررنگ تر از برند سازمانی ایشون هست اما؛ نکته ای که وجود داره از همان اوایل سال 87 که ژان بقوسیان از برنامه نویسی و آسانسور و پله برقی به سمت بازاریابی اومد با اسم مدیر سبز اومد،یعنی از همان 11 سال پیش برند سازمانی خودش رو نیز رو نمایی کرده بود. به قول ژان مدیر سبز مدیری هست که هیچوقت متوقف نمیشه و سبز هم بخاطر این هست که از بچگی به این رنگ علاقه داشته است.راستی ژان عاشق موسیقی است.

بررسی نتایج گوگل با کلمه مدیر سبز 23میلیون و چهارصد هزار نتیجه

بررسی نتایج گوگل با کلمه ژان بقوسیان 64هزار و 800 نتیجه
طبق این نتایج کلمه مدیر سبز 350 برابر از کلمه ژان بقوسیان نتیجه و جستجو داشته است.
حتی طبق آمار الکسا نیز کلمه مدیر سبز بیشترین ترافیک و جستجو را نسبت به ژان بقوسیان داشته است.
کلمه مدیر سبز: 16.72 درصد ترافیک
modiresabz 2.58> ژان بقوسیان 2.16
حتی کلمه انگلیسی modiresabz ترافیک بیشتری نسبت به کلمه ژان بقوسیان داشته است.
نکته ای که وجود دارد این است که برند شخصی ژان نیز بسیار قوی است و در کنار مدیر سبز رشد می کند نه مثه خیلی از شرکت ها  که فقط برند سازمانی آن ها شاخص است.
با این وجود نتیجه میگیریم برند سازمانی مدیر سبز از برند شخصی ژان بقوسیان قوی تر است و احتمالا این استراتژی خود ژان است.
سوال: ما روی برند شخصی کار کنیم یا سازمانی؟
به نظر من ابتدا با برند شخصی شروع کنید و وقتی برند شخصیتان قدرتمند شد از برند سازمانی رونمایی کنید و در کنار آن بالا ببرید.چرا که وقتی افراد با یک human-factor(عامل انسانی) روبرو هستند راحت تر ارتباط برقرار می کنند.
بر اساس یک مطالعه اخیر برندهای جهانی  ۴۵ درصد از اعتبار شرکت خود را به شهرت مدیر عامل خود اختصاص می دهند.مثه شرکت اپل،این عزمِ استیو جابز برای متفاوت اندیشیدن بود که نظر آدم‌های بسیاری را جلب کرد و چنین مشتریان وفاداری برای اَپل فراهم کرد.
برند شخصی نیروی محرک مشتریان است و  برند کسب‌وکار ادامه‌ی برند شخصی است.

2.محصول شاخص:کارخانه تولید اطلاعات!

طبق اصل پارتو 80/20، 20 درصد محصولات شما 80 درصد درآمد و محبوبیت شما را دربر می گیرد. برای ژان آن  بخش زیادی از آن 20 درصد کارخانه تولید اطلاعاتش است که بیش از 2500 مدرس را آموزش داده و ما می گوییم کارخانه تولید استاد،ژان در واقع استاد استادان است و  مرد پشت صحنه اساتید نسل جدید ایران است.و خیلی ها از روی این دوره کپی زدند و با نام های دیگر عرضه کردند.

چرا می گوییم استاد استادان؟چند استاد که در کارخانه ژان آموزش دیدند و رشد کردند.هر چند خیلی هاشون از قبل هم کار می کردند.

محمد پیام بهرام پور(بیشتر از یک نفر)-استاد سید حسین عباس منش-علی حاج محمدی(همیار وردپرس)-علی صابریان(خانه سرمایه)-حسن میر ابوطالبی(وان کلیک)-حسین یاغچی(سردبیر مجله خلاقیت)-مهران منصوری فر(مدیر وب)-فرید طاهری(نیک آموز)-امیر شریفی(پرورش آموز)

 

نکته کنکوری: ما نیز برای کسب و کارمان،شاخ محصولات یا آس محصولات را پیدا کنیم و روی آن فوکوس کنیم یعنی با یک دوره یا محصول برند سازی محصولی ایجاد کنیم.که وقتی می گویند ژان بقوسیان یاد کارخانه تولید اطلاعات بیفتی و یا وقتی می گوییم محمود معظمی بگوییم نخبگان فروش،تو دوست داری با کدوم محصولت تو رو بشناسند؟همین الان برای خودت مشخص کن.


3.یادگیری،یادگیری،یادگیری!

یکی از مهم ترین دلایل رشد و محبوبیت ژان یادگیری است. او با تسلط به زبان انگلیسی جدیدترین کتاب های دنیا را در سایت آمازون میخواند و همان ها را بومی سازی می کند  و با بینش خودش ترکیب می کند و در ایران اجرا می کند. شما فکرش را بکنید ژان بقوسیان سال 87 یعنی همان اوایل کارش وبینار برگزار می کرد حالا شما ببینید الان بعد از 11 سال در دوران کرونا وبینار و لایو داره حسابی گل میکنه! ببینید چقدر ژان جلو بوده و دانش فوق العاده داشته.او هر روز یک ساعت زودتر از همکاران می رود و منابع جدید را یاد می گیرد.اول روز بهترین زمان برای فکر کردن و یا یادگیری و رشد کسب‌وکار است

ژان اصلا اهل تکرار نیست،حتی پاورپوینت های ژان ورژن دارد یعنی هر بار که می خواهد ارائه بدهد یک حداقل یک نکته جدید به آن اضافه می کند و ورژن جدیدترش را رونمایی می کند.

ژان عاشق روش زندانی و اعدام در یادگیری است. او به اتاقش می رود و تا آن کار را انجام نداده از اناقش بیرون نمی آید!

ژان می گوید : مهمترین موضوع تولید محتوای خوب و انحصاری است، سایت‌های مشابه ما روی تولید محتوا خیلی وقت نمی‌گذارند. یکی از راه‌های بازاریابی تولید محتوای خوب و انحصاری است که در نتایج جست‌وجوی گوگل تاثیر می‌گذارد. ما تقریبا از تمامی محصولات و کتاب‌ها و… سعی می‌کنیم بازدید کننده به داخل سایت بیاوریم. مثلا داخل کتاب‌هایی که تالیف خودمان است در جاهای مختلفش می‌نویسیم که برای تکمیل این مطلب به سایت مراجعه کنید و کاربر آفلاین را به آنلاین تبدیل می‌کنیم


4- دو  ویژگی منحصر به فرد 

به ضرس قاطع می توانم بگویم مهم ترین راز رشد و پیشرفت ژان بقوسیان عملگرایی ایشان است. و صرفا در دوره ها و کارهای خودش حرف نمیزند فقط عمل می کند .  در مصاحبه های که با ایشان شده است  می گوید افرادی زیادی قبلا از من کتاب های بازاریابی کاتلر را میخوانند اما به آن عمل نمی کردند و میگفتند این کتاب ها در ایران جواب نمیدهند .درصورتی که اینطور نبود من نیز آن کتاب ها را میخواندم و مطالب را بومی سازی،اجرا و عمل میکردم و از همان کتاب ها نتایج بسیار خوبی را میگرفتم .او به محض اینکه مطلبی را یاد بگیرید به سرعت اجرا می کند و به ساعت و زمانی خاصی آن را واگذار نمی کند.

انضباط فردی یعنی کاری که باید انجام شود, چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم چه حال داشته باشیم چه نداشته باشیم.ژان جزو منضبطترین مدرسان  ایران است،اگر بخواهد یک مقاله ای بنویسد نمی گوید حال ندارم،حسش نیست طبق برنامه پیش می رود و در انضباط فردی فوق العاده هست.

 

5- ژان یک درون گرای محتاط است.

ژان کتاب تبدیل رویا به ثروت مایکل مسترسون را ترجمه کرده است این کتاب می گوید،کارآفرین‌های محتاط چگونه بدون انجام ریسک‌های بزرگ، ثروتمند می‌شوند؟ در واقع من هم ژان را یک کارآفرین محتاط می دانم همانطور که خودش می گوید اینقدر دیدگاه های من به این نویسنده نزدیک بود که تصمیم گرفتم این کتاب را ترجمه کنم.

 

ژان اعتقادی به انجام ریسک‌های بزرگ و بی حساب ندارد.ژان می گوید این کتاب نکته‌ای که سال‌ها آموزش داده‌ام را به خوبی توضیح می‌دهد:

برای موفقیت در کسب‌و‌کار دنبال ایده‌های بسیار جدید و رویایی نباشید. اجرای قوی یک ایده بسیار مهم‌تر و تعیین‌کننده‌تر است.

 

6-صداقت،حرف اول

ژان میگه هیچ پولی ارزش اینو نداره که بخوای معیارهای اخلاقی رو زیر سوال ببری. و دقیقا منی که تقریبا 9 سال هست ایشان را میشناسم این جمله در تک تک محصولات ،کارگاه های ایشان و رفتار ایشان دیده ام،فرد بسیار محترم و به شدت صادق هست. و صداقت برای او حرف اول را می زند.

نکته: اگر با مخاطبانت صادق نباشی خیلی زود میفهمن و لو میری،پس اولین و مهم ترین اصل کسب و کار یعنی صداقت رو فراموش نکن.

این  شماره رادیو خلاقیت  رو که در یک رستوران بین راهی جاده چالوس ضبط کردیم و در مورد صداقت هست پیشنهاد میکنم حتما گوش بدید عالیه!


7-تعادل بین کار و زندگی

کار جدا و زندگی هم  جدا،ژان سر ساعت کار خود را تعطیل می کند و بعد از آن در خدمت خانواده است.

 

ژان بقوسیان متقعد است که مسله کار و زندگی باید از هم تفکیک  شده باشد و زمانی که برای کار میگذاریم حواسمان کاملا روی کار باشد و زمانی هم که برای خانواده میگذاریم فقط برای خانواده باشیم و به کار فکر نکنیم او در خیلی از مصاحبه ها و کلاس هایش بیان می کند که تا حالا لپ تاپ به منزل شان نبرده است و فقط کارهای شرکت را در شرکت انجام می دهد .

شما چقدر تو زندگیت تعادل داری؟


8-ژانر: جدی و علمی

استاد بقوسیان اصلا اهل شو آف نیست،اصلا استاد انگیزشی نیست و جالب اینجاست وقتی چیزی را یاد می گیرد تا آن را اجرا نکند و علمی نکند یه شاگردانش نمی گوید.

 

متاسفانه خیلی از اساتید تا یک نکته رو در کتاب میبینن همون رو دقیقا به مخاطب میگن ولی ژان میره اون مطلب رو زندگی میکنه بعد به مخاطب میده و این شاید یکی از رازهای نتیجه گرفتن شاگردان ژان و رضایت آن هاست.


9-حلقه ارتباطی

ژان سرش به کار خودش است،خیلی اهل رفیق بازی نیست، این را می شود از فعالیتش در شبکه های اجتماعی نیز فهمید ولی دوستانی که دارد کاملا عمیق و تخصصی است و یا هم سطح خودش هستند یا بالاتر از خودش. اگر به جمله جیم ران که میگه پنج نفر میانگین دور و بر ما آینده و درآمد ما را می سازد،به درآمد و سطح زندگی ژان نگاه کنیم یکی ازاین 5 نفر علی حاج محمدی جوان دوست داشتنی و موسس همیار وردپرس است که هر دو خیلی به رشد همدیگر کمک می کنند.

 

البته ژان می گوید فقط  تماس های حدود 30 نفر کانتکت گوشی را معمولا پاسخ می دهد. ایده و سبک ژان این است که هر چقدر دسترسی به یک مدرس سخت تر باشد محبوبیت او بالاترمی رود همچون بازیگرهای سینما.

نکته ای که اینجا وجود دارد اگر مدرسی بتواند با مخاطب ارتباط برقرار کند در واقع دوست شود راحت تر مخاطب اعتماد می کند و رشد سریع تری دارد.منظورم از دوستی این نیست که هر کسی زنگ بزند مستقیما باهاش صحبت کنید یا هر پیامی که در تلگرام می آید را جواب بدهید. 

قال سعید بهزادی: بگو با کیان هستی تا بگویم حساب بانکیت چند تا صفر داره!


10- کم فحش خور ترین مدرس ایران!

بیاییم قبول کنیم پشت سر همه آدم ها حرف هست مخصوصا اگر مدرس باشی علاوه بر حرف، فحش هم هست.  احتمال زیاد کم فحش خور ترین مدرس ایران ژان بقوسیان است.

 هرچقدر صداقت ،نتیجه گرفتن مشتریان،انتقال حس خوب به مشتریان  در یک کسب و کار بالاتر باشد رضایت بالاتر، برند مثبت تر و ارزش ذهنی بالاتری در ذهن مشتریان ثبت می شود.

همچنین ژان به دلیل اینکه خیلی انگیزشی صحبت نمی کند و اهل شو آف نیست حس برند فوق العاده مثبتی دارد و در رسانه ها از او به نیکی یاد می شود هر چند افرادی هم هستند که در گوگل سرچ کرده اند ژان بقوسیان کلاهبردار که طبیعی است همه جور آدمی داریم که جستجو می کنند!

 

“قطار وقتی ساکن هست کسی کاری بهش نداره ولی تا حرکت میکنه همه بهش سنگ میزنند”

 اگر کامنت منفی نداری یعنی اینکه رشدت متوقف شده یا زیادی داری خوب کار میکنی!

پس مدرس عزیز،به قول نقی معمولی،مَردی، مواظب باش آدما با یک کار خوب یکی یکی آجر روی دیوار می گذارند و با یک بدی کل دیوار را خراب می کنند.


11-شریک خوبه یا بد؟

ژان به هیچ وجه به شریک کاری اعتقادی ندارد و شاید یکی از دلایل اینکه رشدش زیاد بود همین نداشتن شریک هست و شاید هم اگر شریک خوب داشت بیشتر رشد می کرد،به قول علی موسی زاده یک خواننده معروف بندرعباسی میگه”چراغ خونه زنه؛هم خوبه و هم بده” اینجا هم من میگم”شریک هم خوبه و هم بده”.

 

 

بستگی به موقعیت و شرایط شخص دارد ولی اگر بتوانید فرد مکمل خودتان را پیدا کنید و همه چی شفاف باشد احتمال رشدتان بالاتر است.برادران محمدی دیجی کالا را برادران شکوری آپارات و فیلیمو رو با هم پیش بردند و کاملا هم موفق هستند.

12- استاد مسلم کیورد(keyword) سازی!

کیورد سازی را ژان مثه عادل فردوسی پور خیلی خوب بلد است. نمونه آن”بازاریای عصبی”،”مدرس مرجع” که برای اولین بار در ایران او این کلمه ها را جا انداخت.

یا مثلا ساخت کلمه ” شکستن مرزهای” عملکرد یا فروش یا موفقیت که برای محصولات و کتاب هایش ساخت.

نکته: شما چه کلمه ای یا عبارتی رو میتونی جا بندازی و وایرال کنی؟ مثلا من درتلاشم اسم کتابم قهرمان بزدل رو جا بندازم. یا نام های”سالاد مغز با سس…”


13-درآمد

توجه توجه: برای ژان بقوسیان هیچوقت گزینه اول درآمد نبوده است. این آمار تقریبی است و فقط جهت ایجاد انگیزه برای مدرسان تازه کار است و هیچوقت اول خودتان را با آخر کسی مقایسه نکنید.

چند نمونه مثال بزنم دوره کارخانه تولید اطلاعات از 690 هزار تومان دوره اولش تا الان که 11.900.000 هست؛البته تقریبا 3 دوره آخر قیمت از 6 میلیون بالاتر رفت،ولی ما میانگین 2.400 حساب کنیم حداقل 2000 نفر در این دوره آموزش دیده باشند،چیزی حدود 5 میلیارد تومان از دوره کارخانه تولید اطلاعات.’

 

یا مثلا از مجموع 40 کتاب ایشان چیزی حدود 250 هزار جلد فروش رفته است و خودتان حساب کنید!

یا مثلا دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی چیزی حدود 413 میلیون تومان درآمد ایجاد کرده است و نوش جانشان چون با دل و جون به آدم ها یاد می دهند.

خدا را شکر کنید که درآمد یک مدرس بالاتر برود چون میرود دوره های جدید و منابع به روزتر را آموزش می بینید و همان ها را به خودمان آموزش می دهد.


14- اولین محصول ژان؟

اولین محصول ژان بقوسیان، مدیریت زمان در یک ساعت است که قیمت آن 14.900 تومان بود و در اردیبهشت 87 رونمایی شد. ژان تا حالا بیش از 90 محصول و بیشاز 40 کتاب  تولید کرده و خیلی از محصولات پرفروش بوده و برخی از آن ها نیز به دلیل اینکه شاید کیفیت لازم نداشته از سایت حذف شده است و یا مورد استقبال قرار نگرفته است.و این برای هر کسب و کاری طبیعی است حتی گوگل خیلی پروژه شکست خورده دارد.
نکته: کمیت،کیفیت می آورد،پس تا می توانید تولید کنید و به مرور زمان کیفیت کار شما بالاتر می رود،ایده ال گرا و کامل گرا نباشید! محصول اول شما اگر شرمندگی ایجاد نکند اون محصول رو دیر عرضه کردید.

منابع مکمل 

مستند کلید در مورد ژان بقوسیان را ببینید
قسمت اول
قسمت دوم
خوب نظر شما چیه؟ یک نقطه قوت و یک نقطه ضعف ژان بقوسیان را بنویسید و جایزه بگیرید.
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

21 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • Не обращая внимания на то, что букмекерская контора 1xbet имеет реальную лицензию и зарегистрирована на Кюрасао, Нидерландских Антильских островах, в РФ ее вебсайт систематически блокируется. Только игроков конторы это не должно беспокоить, поскольку управление фирмы выполнило соответствующие шаги в верном направлении, гарантировав собственным посетителям реальность входа на портал в любое время, даже при условии блокировки главного сайта 1xbet. Основания блокирования вебсайта В Рф принят законопроект, который ограничивает или воспрещает функционирование БК, которые не исполняют следующие требования: Реальная регистрация на территории РФ, получение разрешения и оплата налоговых платежей в госбюджет. Вход в состав СРО. Поскольку БК уже имеет транснациональную лицензию, ее представители сочли нормативы государства завышенными, за что подвергалась блокированию. За последние три года активности 1xbet на территории Российской Федерации по решению судебного органа было заблокировано более 500 доменных имен. Но это не препятствует компании продолжать деятельность, а ее посетителям пользоваться абсолютно всеми разделами вебсайта, делать ставки и выигрывать деньги. Каким способом зайти на заблокированный интернет-сайт С целью обойти блокировку, работники фирмы предоставляют всем своим пользователям доступ к рабочим зеркалам 1xbet. Войти на работающую версию сайта можно с помощью гиперссылки 1xbet зеркало скачать. Это несложный и удобный метод использования БК. При использовании рабочего зеркала хранятся абсолютно все индивидуальные сведения, в том числе счета и учетка, к тому же рабочее зеркало в точности копирует официальный портал. Он в такой же мере качественно предохранен и целиком не опасен для проведения игровых ставок, внесения и получения денежных средств. Рабочее зеркало заблокированного главного проекта – наиболее удобный способ продолжения выполнения ставок без мизерного риска и хлопот.

  • Несмотря на то, что букмекерская контора 1хбет рабочее зеркало на сегодня содержит реальную лицензию и оформлена на Кюрасао, Нидерландских Антильских островах, в РФ ее портал регулярно подвергается блокированию. Однако пользователей фирмы это не должно волновать, поскольку руководство компании предприняло надлежащие шаги в правильном направлении, гарантировав всем своим посетителям реальность входа на интернет-сайт в любое время, даже при условии блокировки официального ресурса 1xbet. Основания блокировки вебсайта В Российской федерации утвержден закон, ограничивающий или запрещающий активность букмекерских компаний, которые не выполняют последующие требования: Официальная процедура регистрации на территории РФ, получение разрешения и оплата налогообложения в госбюджет. Вход в состав СРО. Потому как букмекерская контора уже имеет в распоряжении транснациональную лицензию, ее представители посчитали притязания государства завышенными, за это подвергалась блокированию. За последние 3 года работы 1xbet на территории России по заключению суда было заблокировано больше 500 доменных имен. Но все это не мешает фирме возобновлять работать, а ее клиентам использовать все разделы ресурса, ставить и выигрывать деньги. Каким способом войти на заблокированный интернет-сайт Чтобы обойти блокировку, работники фирмы предоставляют своим пользователям доступ к зеркалам 1xbet. Войти на действующую сборку сайта возможно посредством ссылки 1xbet зеркало. Это комфортный и несложный метод пользования БК. Во время применения зеркала сохраняются абсолютно все индивидуальные данные, включая счета и аккаунт, вдобавок зеркало в точности повторяет главный портал. Он в такой же мере качественно предохранен и целиком безопасен для проведения игровых ставок, внесения и получения средств. Зеркало заблокированного основного проекта – один из наиболее удобных вариантов дальнейшего продолжения организации ставок без малейшего риска и затруднений.

  • Регистрация: 4 варианта по выбору Моментальное открытие счета Готова ставка и дорога любая минутка? Специально для таких ситуаций была разработана 1xbet регистрация в один клик более стремительной процедуры и не вообразить. Стоит только выбрать страну и валюту, сразу после чего предложат записать номер счета и пароль от него способом: Отправки на электронный адрес; Сохранения в форме изображения; Сохранения в файл. Вход в личный кабинет происходит в автоматическом режиме, а по окончании начального взноса приступаем к ставкам. Записать личные данные для проверки счета сможете после в любой удобный момент. Регистрация 1xbet через телефон С тем, чтобы предохранить свой аккаунт от нежелательного проникновения, требуется зарегистрироваться по телефону. Записав только лишь номер и валюту, вы получите данные для входа по СМС. Первые 24 часа допускается беспрепятственно вводить средства и делать игровые ставки, на 2-ые сутки потребуется ввод личных сведений для контроля над аккаунтом. Открытие счета по E-mail адрес Реализован и обычный способ, написать сразу же все сведения через ресурс. Комплексная версия онлайн-регистрации освободит от надобности вернуться к записи полей в будущем. Все, что понадобится указать: Страна проживания; Валюта счета (не изменить в будущем); Имя и фамилия (как в документе); Рабочий e-mail; Номер сотового телефона; Для захода в личный кабинет остается только лишь нажать по кнопочке «регистрация». Полная версия, всё-таки, не освобождает от дальнейшей операции верификации и отправления данных паспорта. На подтвержденный E-mail вы станете принимать секретную информацию, в том числе гиперссылку с активационном кодом, по которой необходимо зайти для подтверждения адреса. Пройти регистрацию через социальные сети Среди иных методов, дающих возможность очень быстро начать осуществлять игровые ставки в БК 1xbet, регистрация нового счета игрока с использованием социальных сетей. Помимо денежной единицы, выберите любую из платформ, в какой у вас открыт профиль. Индивидуальные сведения перенесутся автоматически, а играющему остается только оставить принятые в окошке номер счета и пароль. Каким образом зарегистрироваться с телефона? Любителям иметь игровые ставки поблизости открыта процедура регистрации с сотового, для этого достаточно зайти на рабочее зеркало. Все 4 потенциальных метода открытия счета возможны для телефонов и планшетников. Дополнительно компания изготовила программы для девайсов: iOS, Android и Java. Сможете скачать 1xbet с главного проекта. Мобильное приложение отечественной БК содержит набор особенностей: Способность пополнять и снимать средства; Скорый вход к хронологии ставок; Удобный Лайв-раздел; Показаны ходовые события. Непосредственно из приложения дополнительно возможно пройти регистрацию и попробовать себя в ходе игры на тотализаторе.

  • Регистрация: 4 метода по выбору Моментальное открытие счета Готова ставка и дорога каждая минутка? Дополнительно для таких ситуаций создана 1xbet регистрация в один клик более скорой процедуры и не придумать. Стоит только выбрать страну и денежную единицу, сразу после этого предложат записать номер счета и пароль от него посредством: Отправки на электронный адрес; Сохранения в виде картинки; Записи в файл. Вход в кабинет пользователя осуществляется в автоматическом режиме, а по окончании начального взноса приступаем к ставкам. Заполнить личные данные для верификации счета можно будет позже в любое время. Регистрация 1xbet через телефон Чтобы обезопасить свой аккаунт от несанкционированного доступа, надо пройти регистрацию по номеру телефона. Указав лишь номер и валюту, вам выдадут данные для входа по СМС. Первые 24 часа возможно свободно вносить средства и делать игровые ставки, на вторые сутки понадобится введение личных данных для контроля над аккаунтом. Открытие счета по E-mail адрес Доступен и стандартный метод, указать сразу все данные через сайт. Полная версия online-регистрации избавит от необходимости возвращаться к записи полей в дальнейшем. Все, что будет нужно написать: Страна нахождения; Денежная единица счета (не поменять в будущем); Имя и фамилия (как в документе); Рабочий адрес электронной почты; Номер сотового телефона; Для перехода в кабинет игрока останется только лишь надавить по кнопочке «регистрация». Полная версия, всё-таки, не избавляет от последующей процедуры проверки и отправления данных паспорта. На подтвержденный E-mail адрес вы станете принимать секретную информацию, в том числе ссылку с активационном текстом, по какой надо перейти для подтверждения адреса. Зарегистрироваться через социальные сети Среди прочих способов, разрешающих в два клика начинать совершать ставки в БК 1xbet, регистрация нового игрового счета с помощью соцсетей. Помимо денежной единицы, подберите произвольную из площадок, в какой у вас открыт аккаунт. Индивидуальные сведения переместятся в автоматическом режиме, а игроку останется только лишь оставить полученные в окне номер счета и пароль. Каким способом пройти регистрацию со смартфона? Любителям иметь игровые ставки под рукой открыта процедура регистрации с сотового, достаточно зайти на зеркало. Все 4 вероятных способа открытия счета доступны для телефонов и планшетов. Дополнительно компания изготовила программы для девайсов: iOS, Android и Java. Можно загрузить 1xbet с официального сайта. Мобильный софт русской БК содержит набор отличительных черт: Способность вводить и снимать денежные средства; Быстрый вход к истории гейм ставок; Удобный Live-раздел; Показаны ходовые события. Напрямую из приложения также можно пройти регистрацию и испытать себя в игре на тотализаторе.

پاسخی بگذارید